NOVOSTI i DOGAĐANJA

kupske 2017-33

KUPSKE NOĆI 2017

31.08-03.09. 2017. SISAK

 

PROGRAM

 

(sva događanja organiziraju se na Šetnici Slave Striegla osim ako nije drugačije navedeno)

 

 

Četvrtak, 31. Kolovoz 2017.

 

11:00 – SEMINAR „Profiliranje DMK proizvoda i destinacija kroz dizajn i upravljanje doživljajem za hibridne proizvode poslovnog, zdravstvenog, kulinarskog, aktivnog i kulturnog turizma“ (UNPAH-a, TZG Siska i Gradski muzej Sisak uz potporu Ministarstva turizma)

16:00 – 19:00 – vođeni obilazak broda Biokovo (svakih pola sata – grupa do 20 osoba)

17:30 – 19:00 – Brod umjetnosti – Stihovnica (suorganizator Ogranak Matice Hrvatske u Sisku) uz glazbenu pratnju Branimir Bogunović Pif – program se odvija na brodu Juran i Sofija

19:00 – Program Star film fest – Stari grad

 

Petak, 01. Rujna 2017.

 

10:30 – Star film fest: dječji program – Uzbuna na Zelenom vrhu – Kazalište 21

16:00 –19:30 – Kupska alka (suorganzator UDVDR HR klub Vrbina)

16:00 – 19:00 – vođeni obilazak broda Biokovo (svakih pola sata – grupa do 20 osoba)

20:00 – Dodjela medalja pobjednicima Kupske alke

20:30 – Koncert Groowy cakes – postav riječnom brodarstvu

20:00 – Star film fest: projekcija filma pod zvijezdama- Ne gledaj mi u pijat – Kazalište 21

21:30 – Star film fest: koncert filmske glazbe  Antonija Kihalić & Saša Tadić-  Kazalište 21

23:00 – Star film fest: koncert Radio Aktiv – Kazalište 21

 

 

Subota, 02. Rujna 2017.

 

11:00 – 19:00

 

Radionice Industrijske baštine

Animacijske igre za djecu – Put u Disney svijet (16:00-19:00)

Crtanje lica (16:00-19:00)

Ulični zabavljači

Radionice origamija – izrada zajedničke instalacije (suorganizator Origami Sisak)

Likovna kolonija – radionica slikanja (suorganizator Sulikum)

 

14:00 – 17:00 – Šikljada – veslački dvoboj kupskih čamaca – muška utrka (suorganizator Udruga lađara Sisak)

17:00 – 18:00 – Aero show (suorganizator Aero klub Sisak)

18:00 – 19:30 – Šikljada – veslački dvoboj kupskih čamaca – završnica (suorganizator Udruga lađara Sisak)

20:00 – Dodjela medalja pobjednicima Šikljade – brod Biokovo

20:30 – Koncert – Telefon Blues Band – Brod Biokovo

Vatromet

20:00 – Star film fest: svečanost zatvaranja festival pod zvijezdama – Kazališta 21

21:30 – Star film fest: koncert 4head –  Kazališta 21

23:00 – Star film fest:  DJ Mario Kovač – Kazalište 21

 

 

Nedjelja, 03. Rujna 2017.

 

8:00-12:00 – Oldtimer Rally (Oldtimer club Sisak)

15:00-19:00 – Šikljada – veslački dvoboj kupskih čamaca – ženska utrka (suorganizator Udruga lađara Sisak)

16:00-19:00

Radionice Industrijske baštine

Radionice origamija – izrada zajedničke instalacije (suorganizator Origami Sisak)

Likovna kolonija – radionica slikanja (suorganizator Sulikum)

17:00-19:00 – Škola veslanja (suorganizator Kajak kanu klub Odra Sisak)

19:30 – Dodjela medalja pobjednicama Šikljade

20:00 – Koncert – Zdenka Kovačićek

Puštanje papirnih lanterni

 

Organizatori zadržavaju pravo izmjene programa.

Organizatori i suorganizatori zahvaljuju na sudjelovanju i pomoći u provedbi programa: građanima grada Siska, volonterima, Crvenom križu Sisak, Ronilačkom klubu Sisak, Agenciji lokalne demokracije Sisak- Volonterski centar Sisak, Lučkoj upravi Sisak, Lučkoj kapetaniji Sisak, Vatrogasnoj postrojbi grada Siska, Agenciji za vodne putove Sisak, ŠRC Sisak, Dom KKV, Komunalac Sisak.